O Firmie

Firma „ATOMIS„, którego właścicielem jest Marcin Machciński została założona w Raciążu w 2008 roku. Od początku naszej działalności utrzymujemy stały rozwój. Specjalizujemy się w usługach z zakresu elektroniki samochodowej. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, a szczególnie w powiecie Płońskim, Płockim i Mławskim oraz na terenie Warszawy i okolic.

Z uwagi na nasze doświadczenie, oraz fachowość cieszymy się również klientami z całej polski.

Od momentu powstania nasza firma wykazuje bardzo dynamiczny rozwój, który jest możliwy dzięki wprowadzaniu nowych zasad zarządzania przedsiębiorstwem i organizacji zgodnie z normami obowiązującymi w państwach stowarzyszonych w Unii Europejskiej. Dzięki właściwemu prowadzeniu firma „ATOMIS„, chociaż stosunkowo młoda, posiada duże możliwości technologiczne, umożliwiające usługi z zakresu elektroniki samochodowej oraz sprzedaży urządzeń diagnostycznych jak i dystrybucji olei i kosmetyków samochodowych oraz wiele innych usług odpowiadających wymaganiom naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług jak i dystrybuowanego sprzętu diagnostycznego oraz innych produktów.

Cechuje nas miła i sympatyczna obsługa oraz fachowa pomoc.

Zapraszamy do współpracy